کاربرد منبع تغذیه پزشکی چند خروجی خانواده NMP

منبع تغذیه ماژولار چند خروجی NMP مین‌ول چه کاربردی دارند؟

اکثر وسایل برقی دور و اطراف ما یا با یک پریز و یا کاملا به صورت دائم به کابل برق وصل میشوند. وسایل و یا تجهیزاتی که به صورت دائم به برق وصل و تغذیه میشوند، به طور مستقیم به جعبه فیوز وصل میشوند؛ مثل شارژرهای باتری لیفتراک یا فیبر لیزرهای صنعتی یا نمایشگر LED یا چراغ های خلیجی در صنعت نورپردازی. تجهیزاتی که در خرده فروشی ها و خدماتی استفاده میشوند مثل کیوسک ها یا خودپردازها، شایع است که با استفاده از پریز به برق وصل میشوند. همانطور که میدانید کیوسک ها و خودپردازها که به طور مستقیم به برق وصل میشوند در سمت داخل دستگاه به چند سطح ولتاژی و خروجی های چندگانه و متفاوت نیاز داریم. نکته ای دیگری که باید در این دستگاه رعایت شود این است که جریان نشتی بسیار کمی داشته باشند. خروجی های چندگانه ای که برای کیوسک ها و خودپردازها مورد نیاز است به طور جداگانه قسمت های مختلفی نظیر موتورهای پول شمار، رابط کاربری لمسی، سیستم صوتی و کامپیوتر سر خود تغذیه میکند. همچنین طبق استاندارهای ایمنی میباسیت جریان نشتی کمتر از 500 یا 750 میکروآمپر باشد تا از هرگونه برق گرفتگی کاربر جلوگیری شود. با توجه به اینکه به هم به چند خروجی با سطوح متفاوت ولتاژ و هم نیازمند به رعایت حداکثر جریان نشتی هستیم به هنگام طراحی وانتخاب منبع تغذیه برای کیوسک ها یک محدودیت ایجاد میکند چرا که با افزایش تعداد منبع تغذیه ها مجموع جریان نشتی از ممکن است از حداکثر جریان نشتی استاندارد بیشتر شود.

 

سری‌های NMP-650/1K2 مین ول این قابلیت را دارند که چند خروجی با سطوح ولتاژی متفاوت و در عین حال با جریان نشتی کمتر از 400 میکروآمپر را ارائه بدهند. بنابراین سری‌های NMP-650/1K2 یک راه کار عالی برای بخش تغذیه کیوسک ها است. این سری‌ها روند نصب و راه‌اندازی بسیار آسانی دارند. همچنین این منبع تغذیه استاندارد صوتی/ تصویری ITE 62368 را کسب کرده است تا به راحتی بتوانید استانداردهای اجباری را رعایت کنید.

سری NMP-650/1K2 را نیز میتوان در صنایع پزشکی نیز استفاده نمود مثلا در دستگاه بازو رباتیکی پزشکی کارتی و … .

کاربرد منبع تغذیه پزشکی چند خروجی خانواده NMP - کاربرد پزشکی

کاربرد منبع تغذیه پزشکی چند خروجی خانواده NMP – کاربرد پزشکی

خودپردازهای موجود در کیوسک فرودگاه: به تنهایی یک سری NMP650-HHEH-1 تمامی بخش هایی نظیر کامپیوتر سرخود 24 ولت DC، نمایشگر لمسی 12 ولت DC، موتور 24 ولت DC را توانسته تغذیه نماید.

کاربرد منبع تغذیه پزشکی چند خروجی خانواده NMP - بلوک دیاگرام کاربرد

کاربرد منبع تغذیه پزشکی چند خروجی خانواده NMP – بلوک دیاگرام کاربرد

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *