مین ول ایران با هدف ارائه خدمات پیشرفته در زمینه اتوماسیون صنعتی و ابزاردقیق و با بهره‌گیری از کادر فنی مجرب راه خود را در ابتدای دهه 80 آغاز نمود. در حال حاضر مین ول ایران بزرگترین تأمین کننده منابع تغذیه و درایورهای LED خیابانی و خانگی می‌باشد. این شرکت علاوه بر ارائه منابع تغذیه سوئیچینگ مدرن و ممتاز، در زمینه انرژی های نو، تجهیزات مرتبط با اتوماسیون صنعتی، اجرای پروژه و آموزش رایگان و خدمات در سطح بالا فعالیت می‌کند.

17052011009 300x169 - درباره مین ول ایران -  -20110514007 300x169 - درباره مین ول ایران -  -

 

MeanWell بزرگترین تولید‌کننده منبع تغذیه سوئیچینگ و درایور LED با مدل‌های استاندارد در دنیا بوده و تأسیس آن به سال 1982 در کشور تایوان باز می‌گردد. محصولات بسیار متنوع مینول در مدل‌ها و سری‌های گوناگون بر مبنای نیازهای مختلف منبع تغذیه سوئیچینگ و درایور LED در سراسر دنیا طراحی و بهینه شده‌اند.

فروش گسترده منابع تغذیه Mean Well بویژه در اروپا و آمریکا مثال‌زدنی است به گونه‌ای که بیش از 25% مصارف پاور و منبع تغذیه ریلی در رده اتوماسیون صنعتی در کشورهای آلمان و ایتالیا با وجود شرکت‌های قدرتمندی همچون Siemens و …، توسط مین ول تأمین می‌گردد. بعلاوه این شرکت بزرگترین تولیدکننده درایورهای ال ای دی و منابع تغذیه مورد استفاده در Indoor & Outdoor LED Lighting در دنیا بوده که طی 10 سال گذشته از رشد چشمگیری برخوردار بوده‌اند.

مینول با ارائه 2 تا 7 سال گارانتی و برخورداری از معتبرترین استانداردهای عمومی نظیر CE ،TUV ،UL و … و استانداردهای محلی کشورهائی نظیر کره، ژاپن، استرالیا و اتحادیه اروپا و نیز استانداردهای پزشکی و روشنائی، علاوه بر قیمت بسیار مناسب، در جایگاه No.1 منابع تغذیه در بسیاری از کشورهای پیشرفته دنیا و همچنین ایران قرار گرفته است.

محصولات مین ول شامل انواع منابع تغذیه AC/DC شامل:

Enclosed type – Din Rail – Open Frame – Modular – PFC & Parallel – Rack Mount – Harsh Environment

شارژر باتری، آداپتور، منابع تغذیه پزشکی (Medical Power) و انواع متنوع DC/AC Inverter – DC/DC Converter و LED Driver بوده و تقریباً تمامی نیازهای بازار را پوشش می‌دهند.

 

DSC00482 1030x687 - درباره مین ول ایران -  -

DSC01211 1030x687 - درباره مین ول ایران -  - 

 

صفحات نمایش HMI  یا پانل های اپراتوری تاچ اسکرین (لمسی)  

نمایشگرهای لمسی مورد نیاز در صنعت اتوماسیون و سیستم مدیریت ساختمان (خانه هوشمند) یکی از زمینه های فعالیت شرکت می‌باشد. به عنوان اولین HMI رایجشده در بازار ایران، صفحات نمایش لمسی (تاچ اسکرین) شرکت وینتک Weintek Labs تایوان با LCD در ابعاد 4 تا  15 اینچ و انواع مختلف 16 میلیون رنگ قابل اتصال به تمامی PLC های رایج در بازار بوده و علاوه بر کیفیت و طراحی بینظیر و ظاهر زیبا، بهترین راهحل برای کاربردهای صنایع ماشینسازی و اتوماسیون صنعتی و ساختمان بوده و از قیمت بسیار مناسب و اقتصادی برخوردارند. مدل های متنوع با قدرت پردازش عالی و سرعت بالا در ارتباط و گرافیک تحولی در نقش HMI در کاربردهای گسترده ایجاد کردهاند. مفاهیمی همچونCloud HMI تحولی نوین محسوب شده و نرم افزار و امکانات قدرتمند EasyAcess 2.0 دورترین فواصل و دورافتادهترین کارخانجات و مکانهای غیر قابل دسترس را به روی میز کار شما منتقل می‌کند و حتی دسترسی به PLC و کنترلر پروسه از راه دور و از طریق امکانات Pass through را در فضائی امن امکانپذیر کرده است.

 

 

کنترلر منطقی قابل برنامه ریزی  Programmable Logic Controller

PLC های ارائه شده توسط این شرکت زیرشاخه خانواده Mitsubishi ژاپن بوده و شامل LIYAN PLC و XINJE (XIGMA) PLC و پی ال سی تینگتThinget ساخت تایوان و چین میباشند. قدرت بالا در عین کوچکی اندازه،Expansion Module های بسیار متنوع، PLC و HMI در یک Package و قیمت بسیار مناسب از جمله ویژگیهای PLC های عرضه شده توسط شرکت ایمن ایستا میباشد. آموزش رایگان طی اولین خرید و خدمات فنی و پشتیبانی کارشناسان این شرکت، محصولات PLC و HMI  این شرکت را از سایر رقبا متمایز میکند.

 

ما همچنین قادر هستیم تمام سوالات دوستان و مشریان عزیز رو در زمینه طراحی را پاسخ و در انتخاب بهترین گزینه راهنمایی کنیم.

برای دیدن متداول ترین سوالات در مورد منبع تغذیه اینجا را کلیک نمایید.