مین ول ایران

مین ول ایران با هدف ارائه خدمات پیشرفته در زمینه اتوماسیون صنعتی و ابزاردقیق و با بهره‌گیری از کادر فنی مجرب راه خود را در ابتدای دهه 80 آغاز نمود. در حال حاضر مین ول ایران بزرگترین مشاور در زمنیه منابع تغذیه و درایورهای LED خیابانی و خانگی می‌باشد. این شرکت علاوه بر ارائه منابع تغذیه سوئیچینگ مدرن و ممتاز، در زمینه انرژی های نو، تجهیزات مرتبط با اتوماسیون صنعتی، اجرای پروژه و آموزش رایگان و خدمات در سطح بالا فعالیت می‌کند.

از نظر این مجموعه (مین ول ایران)، کمپانی مین ول یک دانشگاه بی نظیر در فناوری و مدیریت تولید در زمینه منابع تغذیه سوئیچینگ است از این رو ما در سایت مین ول ایران به هیچ وجه برنامه ای برای فروش محصولات مینول نداریم و صرفا با توجه به حضور نیروهای فنی و مدیریتی ما در سایتهای مختلف کمپانی مینول در تایوان و چین ، اقدام به اطلاع رسانی و انتقال دانش فنی در آموزش های به روز شده توسط مینول و همچنین اطلاع رسانی از محصولات جدید به زبان فارسی و به روز رسانی آنها و سایر محصولات جاری در سایت خواهیم کرد.

مین ول – Mean Well

MeanWell بزرگترين توليد‌کننده منبع تغذيه سوئیچینگ و درایور LED با مدل‌های استاندارد در دنیا بوده و تأسیس آن به سال 1982 در کشور تايوان باز می‌گردد. محصولات بسیار متنوع مینول در مدل‌ها و سری‌های گوناگون بر مبنای نیازهای مختلف منبع تغذیه سوئیچینگ و درایور LED در سراسر دنیا طراحی و بهینه شده‌اند.

فروش گسترده منابع تغذيه Mean Well بویژه در اروپا و آمریکا مثال‌زدنی است به گونه‌ای که بیش از 25% مصارف پاور و منبع تغذیه ریلی در رده اتوماسیون صنعتی در کشورهای آلمان و ایتالیا با وجود شرکت‌های قدرتمندی همچون Siemens و …، توسط مین ول تأمین می‌گردد. بعلاوه این شرکت بزرگترین تولیدکننده درایورهای ال ای دی و منابع تغذیه مورد استفاده در Indoor & Outdoor LED Lighting در دنیا بوده که طی 10 سال گذشته از رشد چشمگیری برخوردار بوده‌اند.

مینول با ارائه 2 تا 7 سال گارانتی و برخورداری از معتبرترین استانداردهای عمومی نظیر CE ،TUV ،UL و … و استانداردهای محلی کشورهائی نظیر کره، ژاپن، استرالیا و اتحادیه اروپا و نيز استانداردهای پزشکی و روشنائی، علاوه بر قیمت بسیار مناسب، در جایگاه No.1 منابع تغذیه در بسیاری از کشورهای پیشرفته دنیا و همچنین ایران قرار گرفته است.

محصولات مین ول شامل انواع منابع تغذيه AC/DC شامل:

Enclosed type – Din Rail – Open Frame – Modular – PFC & Parallel – Rack Mount – Harsh Environment

شارژر باتری، آداپتور، منابع تغذيه پزشکی (Medical Power) و انواع متنوع DC/AC Inverter – DC/DC Converter و LED Driver بوده و تقریباً تمامی نیازهای بازار را پوشش می‌دهند.