تولید منبع تغذیه DC/DC ریلی DDR-60

بعد از درخواست های مکرر مشتریان عزیز شرکت Meanwell برای تولید محصولات گروه DC/DC برای راحتی نصب در ریل در تابلوهای صنعتی ، شرکت تولید منبع تغذیه مینول با افتخار تولید محصول DC/DC خود را با ویژگی های جدید و در قالب ریلی تولید کرده است. راحتی نصب در تابلو، عرض کمتر از 52 میلیمتر، رنج ولتاژ ورودی وسیع و دمای کارکرد بالا از منفی 40 تا مثبت 85 درجه سانتی گراد، همچنین حفاظت ایزوله بالا مابین ورودی و خروجی منبع تغذیه DC/DC تا چهار کیلو ولت، تنظیم ولتاژ خروجی تا ده درصد ولتاژ نامی آن و حفاظت های کامل در ورودی و خروجی از ویژگی های اصلی این منبع تغذیه  DC/DC ریلی مینول است.

این سری در دو گروه ورودی ولتاژی طراحی و ساخته شده است. رنج اول ورودی از 9 الی 36 ولت DCو رنج دوم از 19 تا 75 ولت DC و در خروجی های متنوع در ولتاژهای 5 ، 12 ، 15 و 24 ولت طراحی و ساخته شده است.

از مصارف این منبع تغذیه DC/DC  مین ول میتوان به تغذیه کنترلرهای صنعتی، سیستم های حفاظتی، سیستم های مخابراتی اشاره نمود.

این منبع تغذیه ریلی مین ول احتیاجی به حداقل بار برای راه اندازی مدار خود ندارد. همچنین عدم نیاز به فن، فقط با هوای محیط تبادل دمایی دارد.

حفاظت در برابر اتصال کوتاه در خروجی، حفاظت در برابر اضافه بار و اضافه ولتاژ در خروجی ، حفاظت در برابر اتصال معکوس در ورودی منبع تغذیه و حفاظت در برابر کاهش رنج ولتاژ در ورودی دستگاه از ویژگی های این منبع تغذیه ریلی  DC/DC است.

این دستگاه دارای سه سال گارانتی و ده سال خدمات پس از فروش میباشد.

امکان تحویل این محصول از ابتدای سال 97 شمسی آغاز خواهد شد.

 

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

میخواهید به بحث بپیوندید؟
احساس رایگان برای کمک!

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *