1-4- سازگاری الکترومغناطیسی

مترجم:حسام عابدی

این راهنما به منظور اطلاع رسانی و احترام به مشتریان ، منتشر گردید،  که در زمینه طراحی، تولید و ساخت و فروش منابع تغذیه سوییچینگو با توجه به آخرین دست آوردهای علمی و قوانین روز تهیه شده است که شامل اطلاعات پایه در پاورهای سوییچینگ ، مشخصات عمومی، تنظیمات ایمنی( ملاحظات ) ، استانداردهای EMC ،CE، قابلیت اطمینان ، نکات عملی ،اصطلاعات ، قواعد فنی و نکات تصحیح خطا می باشد.

هدف اصلی این راهنما تاکید بر توضیحات مورد نیاز بوده و از نوشتن روابط و فرمول های ریاضی در آن اجتناب شده است تا کاربران بتوانند بدون نیاز به پیشینه علمی تخصصی به راحتی از آن استفاده کنندو تصویر روشنی از مشخصات منبع تغذیه، کاربردها و ملاحظات ایمنی در کوتاه ترین زمان بدست آورند.

 

سازگاری الکترومغناطیسی به دو بخش تداخل الکترومغناطیسی و حساسیت الکترومغناطیسی تقسیم می شود . تداخل الکترومغناطیسی عبارت است از امواج الکترومغناطیسی انتشار شده  از طرف یک دستگاه یا یک سیستم که باعث ایجاد تداخل و اغتشاش در عملکرد نرمال تجهیزات دیگر شود و حساسیت الکترومغناطیسی عبارت است از میزان توانایی دستگاه برای کارکرد نرمال و بدون خطا در محیط های آلوده به امواج الکترومغناطیسی.

 

 

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *